Sprzątanie po zmarłych Łódź

Usuwanie następstw pożaru – sprzątanie po zmarłych Łódź

Sprzątanie po zmarłych Łódź – błyskawiczna reakcja od zgłoszenia. Czyszczenie sadzy, dezynfekcja, ozonowanie to składowe sprzątania pogorzeliska. Pozwala na oględziny, jak również zapewnienie bezpiecznego powrotu domowników do swojego mieszkania czy domu. Wszystkie te czynności wymagają wiedzy i doświadczenia, dlatego warto zlecić je naszej firmie. Sprzątanie po zmarłych Łódź to nasza specjalność od wielu lat, dlatego możesz nam je zlecić z czystym sumieniem.

Sprzątanie po zmarłych Łódź ma kilka etapów. Można je ułożyć następująco:

  • formalności – spisanie odpowiedniego protokołu dla zakładu ubezpieczeń,
  • oględziny – sprawdzenie, co da się jeszcze uratować, a czego już nie,
  • czyszczenie sadzy – usunięcie czarnego osadu,
  • porządkowanie pogorzeliska – zebranie i zutylizowanie spalonych rzeczy,
  • dezynfekcja – dokładne oczyszczenie tkanin i powietrza,
  • ozonowanie – pomocne w usunięciu zapachu spalenizny.

ZADZWOŃ

Sprzątanie po pożarach w Łodzi – etapy

Sprzątanie po zmarłych Łódź trzeba odpowiednio zaplanować. Najpierw trzeba zaczekać aż strażacy dadzą zielone światło. Później trzeba przyjrzeć się sprzątanemu wnętrzu. Następnie szacujemy szkody i spisujemy raport dla ubezpieczyciela. Następnie czas na właściwe sprzątanie.

Czyszczenie po zmarłych Łódź warto zacząć od usunięcia czarnych plam. Do tego doskonale nadaje się myjka ciśnieniowa. Pozwala wyczyścić z sadzy trudno dostępne miejsca i kąty. Do czyszczenia z sadzy ze ścian można użyć suchego lodu. Jest dobrym środkiem czyszczącym większe powierzchnie. Idealnie wyczyści także ściany z czarnego osadu.

Kolejny etap porządków na pogorzelisku to zebranie spalonych przedmiotów. Należy je spakować, wywieźć i zutylizować. Nasz ekipa, sprzątając pakują je i wywożą do utylizacji. Następnie należy zdezynfekować wnętrze. To działanie daje możliwość dokładniejszego oczyszczenia powierzchni. Jest pomocne także podczas usuwania toksyn i niebezpiecznych związków.

Ostatni etap to ozonowanie. Jest działaniem, które również pomaga usunąć zapach spalenizny zmieszany z aromatem środków gaśniczych. Poza tym zapewnia bezpieczny powrót, bo daje pewność, że dokładnie wyczyszczono całe wnętrze.

Nasz zespół świadczy kompleksowe usługi sprzątania po zmarłych. Przyjdź lub zadzwoń do naszego biura i dowiedz się więcej!

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po zmarłych: Bełchatów, Brzeziny, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po zmarłych Łódź

Sprzątanie po zmarłych Olsztynlokalizacja.

ZADZWOŃ !!