Sprzątanie po zgonach Katowice

Sprzątanie po zgonach Katowice

Sprzątanie po zgonach Katowice – to niełatwe zadanie. Po śmierci kogoś bliskiego wiele spraw chcemy i próbujemy załatwić sami. Zaczynając od formalności, kończąc na pogrzebie. Dopiero po nich znajduje się sprzątanie po zgonie. Powinno odbyć się w pierwszych dniach po śmierci danej osoby. Jednak miejsce zgonu powinno być uprzątnięte tak szybko jak to możliwe. Dodatkowo miejsce śmierci jest po prostu niebezpieczne.

Obawy związane z wynajęciem firmy sprzątającej

Wszystko, co związane ze śmiercią najbliższego chcemy zrobić samodzielnie. Nie wszystko jednak możemy sami zrobić w odpowiedni sposób. Jedną z takich czynności jest również sprzątanie po zmarłym. Wiele osób ma ogromne obawy przed zatrudnieniem profesjonalistów. Najczęstszymi są obawy o to, że sprzątający nie uszanują miejsca śmierci.

Nasz zespół podczas procesu sprzątanie po zgonach Katowice do miejsca śmierci podchodzi także z największym szacunkiem. Sprzątając nasi technicy są uważni, życzliwi, jak również empatyczni. To pomocne w pozbywaniu się obaw w czasie sprzątania po zmarłych, którzy najczęściej byli najbliższą rodziną.

ZADZWOŃ

Jak sprząta się miejsce zgonu?

Gdy technicy przełamią już pierwszą niechęć i obawy, przystępują do sprzątania. proces ma kilka etapów. Są nimi:

  • dezynfekcja po zmarłym – daje możliwość pozbycia się nieprzyjemnego zapachu i tzw. trupiego jadu,
  • usunięcie przedmiotów, które mogą utrudnić dalsze etapy sprzątania,
  • czyszczenie pomieszczenia – usuwanie mikrośladów przy pomocy odpowiednich środków i profesjonalnego sprzętu,
  • ponowna dezynfekcja i ozonowanie – umożliwia całkowite oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu,
  • dodatkowo wykonanie specjalnego testu – pozwala sprawdzić, czy udało się usunąć wszystkie mikroślady z powierzchni w pomieszczeniu,
  • sporządzenie stosownej dokumentacji dla stacji sanitarno-epidemiologicznej.

Sprzątanie po zgonach Katowice jest niebezpieczne ponieważ toksyny i „trupi jad” to substancje zagrażające życiu. Mogą również stworzyć zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne nie tylko w mieszkaniu zmarłego.

Nasi doradcy pomogą Ci szybko zaplanować to trudne zadanie, którym jest uprzątnięcie miejsca zgonu. Możesz umówić się na wizytę, zadzwonić lub napisać e-mail.

Przeprowadzamy również sprzątanie po zgonach Bytom, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Chorzów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

Sprzątanie po zgonach Katowice

Sprzątanie po zgonach Kielcelokalizacja.

ZADZWOŃ !!